Eventy specjalne Przeżyj z Nami niezapomniane chwile

Zwariowane-rowery_logotyp_www

Zwariowane rowery

RYWALIZACJA | ZABAWA

 

ZWARIOWANE ROWERY to odjechana atrakcja na eventy oraz imprezy integracyjne. Nasze zabawy i dziwne rowery dostarczą Twoim gościom całe mnóstwo rozrywki i sporą dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu przygotujemy wystrzałowe stanowisko, które wyposażone będzie m.in. w 8 różnych niekonwencjonalnych rowerów. Rower przeciwskretny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery – to dopiero początek.
Przejdź na stronę projektu
Eventy specjalne
Eventy specjalne

Wyprawy

INTEGRACJA

 

Organizujemy wyprawy w odległe zakątki świata. Jeżeli marzysz o tym, żeby popływać z delfinami, zjeść miskę ryżu gdzieś w Azji czy zobaczyć wielkość Sahary nie mogłeś lepiej trafić.

Future event

ZABAWA

 

Jedyny tego typu projekt w Polsce. Stanowisko składające się z urządzeń najwyższej technologii. Zaczynamy od okularów VR dzięki, którym staniesz na Księżycu, polecisz w stratosferę lub z prędkością F1 będziesz przemierzał tory wyścigowe świata. W wyścigowym nastroju utrzyma cię jedyny i niepowtarzalny symulator jazdy Red Bull. Dzięki niemu poczujesz realizm wyścigów i adrenalinę rywalizacji. Całość uzupełni jazda niesamowitymi elektrycznymi deskorolkami.
Eventy specjalne